CiekawostkiMuzykaO zespole

Za jakimi momentami z kariery Linkin Park tęsknimy najbardziej?

Wspominamy najciekawsze momenty z działalności zespołu

Wspominamy kilka ciekawych momentów, które zapadły w pamięć setkom tysięcy fanów. Zespół Linkin Park działał przez bardzo wiele lat, w ciągu których udało mu się zrobić kilka naprawdę świetnych rzeczy. W tym okresie pojawiło się naprawdę dużo momentów, które dzisiaj wymagają wspomnienia. O jakich wydarzeniach najbardziej pamiętają fani?

Współpraca z Jayem-Z

Pamiętamy wszyscy współpracę zespołu z raperem o pseudonimie Jay-Z. Jest to połączenie, jakiego nikt się wtedy nie spodziewał, ale koniec końców docenili je fani zarówno LP, jak i rapera z Brooklynu. Chodzi nie tylko o wypuszczenie singla, który był połączeniem kawałków „Numb” i „Encore” ale też o wspólne pojawienie się na scenie, gdzie stanął również legendarny Paul McCourtney. Było to wielkie wydarzenie nie tylko dla samego zespołu i jego fanów, ale też dla całej muzyki w tamtym okresie.

Wspominamy koncert we Wrocławiu

Warto wspomnieć o jednym wydarzeniu, które było niezwykle ważne dla polskich fanów zespołu. Chodzi o koncert zespołu we Wrocławiu, który miał miejsce w 2014 roku. Był to jeszcze przed tragiczną śmiercią Chestera Beningtona, której nikt się wtedy nie spodziewał. Cała sala była wypełniona osobami, które przyszły się dobrze bawiić w rytm swojej ulubionej muzyki. Wielu fanów, którzy wtedy byli na tej imprezie, wspomina ten koncert jako najlepsze wydarzenie muzyczne w ich życiu. Kto nie był niech żałuje, bo emocje były naprawdę wielkie. Jeśli jednak ktoś nie był w stanie dołączyć do tego wydarzenia, to na YouTubie wciąż można oglądać nagranie z całego koncertu. Oczywiście bardzo gorąco do tego zachęcamy, choć oglądanie nigdy nie zastąpi nam osobistego uczestnictwa.

Premiera Hybrid Theory

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów historii zespołu jest premiera legendarnego albumu Hybrid Theory. Zgromadził on naprawdę imponujące grono fanów i słucha się go z wielką przyjemnością do dzisiaj. Nie tak dawno temu obchodziliśmy kolejną rocznicę wydania tej płyta, co było świetną okazją do tego, aby ponownie jej sobie posłuchać.

Powiązane teksty
KoncertyMuzykaO zespole

Koncert w hołdzie dla Linkin Park. Bilety już dostępne

Koncert w hołdzie dla Linkin Park. Co to za wydarzenie? Jeśli ktoś z was mieszka w Niemczech…
Czytaj dalej
CiekawostkiInni artyściMuzyka

Machine Gun Kelly zaśpiewał utwór LP i się rozpłakał

Machine Gun Kelly wykonał utwór Linkin Park na koncercie Machine Gun Kelly to słynny raper…
Czytaj dalej
AlbumyMuzykaO zespole

11. urodziny albumu „A Thousand Suns"

11. urodziny słynnej płyty „A Thousand Suns” 11. urodziny to powód do świętowania tak…
Czytaj dalej