Za jakimi momentami z kariery Linkin Park tęsknimy najbardziej?

Za jakimi momentami z kariery Linkin Park tęsknimy najbardziej?

Wspominamy najciekawsze momenty z działalności zespołu

Wspominamy kilka ciekawych momentów, które zapadły w pamięć setkom tysięcy fanów. Zespół Linkin Park działał przez bardzo wiele lat, w ciągu których udało mu się zrobić kilka naprawdę świetnych rzeczy. W tym okresie pojawiło się naprawdę dużo momentów, które dzisiaj wymagają wspomnienia. O jakich wydarzeniach najbardziej pamiętają fani?

Współpraca z Jayem-Z

Pamiętamy wszyscy współpracę zespołu z raperem o pseudonimie Jay-Z. Jest to połączenie, jakiego nikt się wtedy nie spodziewał, ale koniec końców docenili je fani zarówno LP, jak i rapera z Brooklynu. Chodzi nie tylko o wypuszczenie singla, który był połączeniem kawałków „Numb” i „Encore” ale też o wspólne pojawienie się na scenie, gdzie stanął również legendarny Paul McCourtney. Było to wielkie wydarzenie nie tylko dla samego zespołu i jego fanów, ale też dla całej muzyki w tamtym okresie.

Wspominamy koncert we Wrocławiu

Warto wspomnieć o jednym wydarzeniu, które było niezwykle ważne dla polskich fanów zespołu. Chodzi o koncert zespołu we Wrocławiu, który miał miejsce w 2014 roku. Był to jeszcze przed tragiczną śmiercią Chestera Beningtona, której nikt się wtedy nie spodziewał. Cała sala była wypełniona osobami, które przyszły się dobrze bawiić w rytm swojej ulubionej muzyki. Wielu fanów, którzy wtedy byli na tej imprezie, wspomina ten koncert jako najlepsze wydarzenie muzyczne w ich życiu. Kto nie był niech żałuje, bo emocje były naprawdę wielkie. Jeśli jednak ktoś nie był w stanie dołączyć do tego wydarzenia, to na YouTubie wciąż można oglądać nagranie z całego koncertu. Oczywiście bardzo gorąco do tego zachęcamy, choć oglądanie nigdy nie zastąpi nam osobistego uczestnictwa.

Premiera Hybrid Theory

Jednym z najbardziej pamiętnych momentów historii zespołu jest premiera legendarnego albumu Hybrid Theory. Zgromadził on naprawdę imponujące grono fanów i słucha się go z wielką przyjemnością do dzisiaj. Nie tak dawno temu obchodziliśmy kolejną rocznicę wydania tej płyta, co było świetną okazją do tego, aby ponownie jej sobie posłuchać.