Francuski DJ nagrał niezwykły remix „In The End”

Francuski DJ nagrał niezwykły remix „In The End”

Niedawno do sieci trafiła nowa wersja piosenki „In The End”. Odpowiada za nią młody francuski DJ o pseudonimie Malaa. Jest to remix utrzymany w gatunku house. Połączenie może dziwić, ale brzmienie jest naprawdę ciekawe i warto się z nim zapoznać.

„In The End” to jeden z najpopularniejszych utworów Linkin Park. Pojawił się w 2001 roku na płycie „Hybrid Theory”. Od samego początku zdobył serca słuchaczy i wciąż jest bardzo lubiany. Między innymi dzięki temu hitowi zespół zdobył diamentową płytę.

Czy metalowe piosenki mogą brzmieć dobrze w wersji house?

Muzyka house nie jest czymś, co na co dzień słucha fan metalu. Ale nie oznacza to, że należy się zamykać na inne gatunki. Wręcz przeciwnie, czasem mogą się pojawić prawdziwe perełki.

Wielu ortodoksyjnych fanów gatunku całkowicie zamyka się na nowoczesne wykonania lubianych przez nich utworów. Dobrze jest jednak wyjść ze swojej bańki i zobaczyć, że coś leciwego można odświeżyć i przedstawić w zupełnie nowej formie.

Przykładem takiego wyjścia z bańki może być właśnie posłuchanie metalowego utworu w odświeżonej house’owej formie. Na samą myśl można się złapać za głowę, ale o dziwo brzmi to bardzo dobrze.