CiekawostkiMuzyka

Kolejny teledysk Linkin Park z miliardem wyświetleń na YouTube

Każdego roku do grona fanów muzyki rockowej i metalowej dołączają kolejne osoby. Popularności tych gatunków może dowodzić ogromna ilość wyświetleń w serwisie YouTube, którą mogą pochwalić się zespoły takie jak Linkin Park.

Jeszcze trzy lata temu utwór Linkin Park zatytułowany „Numb” znalazł się na 5. miejscu w zestawieniu najpopularniejszych rockowych teledysków. 550 milionów wyświetleń bardzo szybko zamieniło się w magiczny miliard. 2020 rok przyniósł zespołowi, który w najbliższym czasie zamierza wznowić swoją działalność, kolejne sukcesy.

Debiutancka płyta Linkin Park okazała się jednym z największych sukcesów XXI wieku. Jednym ze znajdujących się na niej utworów jest piosenka „In The End”, której teledysk trafił do serwisu YouTube w roku 2009. Singiel od razu po wydaniu okazał się niezwykłym sukcesem, który zagwarantował grupie czterokrotną platynę. Jak się okazuje, utwór nie traci na popularności. W tym roku dostępny na YouTube klip został odtworzony ponad miliard razy. Takim wynikiem może pochwalić się niewielu rockowych wykonawców. W przypadku Linkin Park nie jest to jednak jedyna taka sytuacja. Jeszcze kilkanaście miesięcy temu zespół świętował miliard wyświetleń teledysku do piosenki „Numb”. To właśnie ta piosenka okazuje się najczęściej odtwarzanym klipem opublikowanym przez zespół.

W najbliższym czasie grupa może spodziewać się jeszcze większego zainteresowania. Już w październiku tego roku Linkin Park zaproponuje swoim fanom reedycję swojej debiutanckiej płyty, która tuż po premierze okazała się niezwykłym sukcesem.

 

Powiązane teksty
Chester BenningtonCiekawostkiCzłonkowie zespołu

The Weeknd w ciepłych słowach o Chesterze Benningtonie

The Weeknd wyraża uznanie dla Chestera Benningtona The Weeknd to znany popowy artysta, którego…
Czytaj dalej
CiekawostkiCzłonkowie zespołuMuzykaO zespole

Mark Wakefield. Dawny członek Linkin Park

Mark Wakefield Mark Wakefield już od dawna nie jest powiązany z Linkin Park. Wiemy, że Mikiem…
Czytaj dalej
CiekawostkiCzłonkowie zespołuO zespole

Kyle Christner. Zapomniany członek zespołu

Kyle Christner. Dawny członek zespołu, o którym teraz sobie przypomnimy Czy pamiętamy jeszcze o…
Czytaj dalej