Reedycja debiutanckiej płyty Linkin Park już w październiku

Reedycja debiutanckiej płyty Linkin Park już w październiku

Pierwsza płyta Linkin Park okazała się najlepiej sprzedającym się debiutem XXI wieku. To jej wznowienie fani będą mogli dostać już od 9 października. Podstawą przygotowanych zestawów będzie płyta „Hybrid Theory”. Oprócz niej możemy spodziewać się także ekskluzywnych, dotąd niepublikowanych materiałów i gadżetów.

Zestawy zostały skrupulatnie przygotowane przez zespół, który zaangażował do tego również swoich najwierniejszych fanów. To oni podzielili się swoimi wspomnieniami i zbieranymi przez lata materiałami i zdjęciami, które przedstawiają historię Linkin Park od początku działalności grupy.

Pierwszy tego typu box będzie dostępny w kilku formatach. Możemy wybrać wersję cyfrową, Super Deluxe Box, Vinyl Box Set lub Deluxe CD. W każdej z nich znajdziemy reedycję debiutanckiej płyty, która wzbogacona została o płyty DVD, nagrania demo, utwory ze stron B singli i wiele innych ciekawych propozycji.

Super Deluxe Box to najbardziej rozbudowana wersja zestawu. W jego skład wchodzi kilka dodatkowych rzeczy, takich jak 3 płyty DVD. Na jednej z nich znajdują się nagrania z koncertów „The Fillmore 2001” w San Francisco oraz „Rock AM Ring 2001” w Niemczech. Inny krążek to replika „Frat Party at the Pankake Festival”, ostatni zawiera niepublikowane materiały z Las Vegas i San Diego. Dla miłośników winyli do pakietu dołączono także winylową wersję EP-ki „Hybrid Theory”, oryginalną płytę „Hybrid Theory” oraz „Reanimation”. Całą reedycję będą ozdabiały trzy litografie. Każdy fan Linkin Park bez wątpienia doceni ogromny plakat zmarłego już wokalisty, kasetę oraz książeczkę, w której znajdą się niespotykane dotąd fotografie.