CiekawostkiMuzyka

Reedycja debiutanckiej płyty Linkin Park już w październiku

Pierwsza płyta Linkin Park okazała się najlepiej sprzedającym się debiutem XXI wieku. To jej wznowienie fani będą mogli dostać już od 9 października. Podstawą przygotowanych zestawów będzie płyta „Hybrid Theory”. Oprócz niej możemy spodziewać się także ekskluzywnych, dotąd niepublikowanych materiałów i gadżetów.

Zestawy zostały skrupulatnie przygotowane przez zespół, który zaangażował do tego również swoich najwierniejszych fanów. To oni podzielili się swoimi wspomnieniami i zbieranymi przez lata materiałami i zdjęciami, które przedstawiają historię Linkin Park od początku działalności grupy.

Pierwszy tego typu box będzie dostępny w kilku formatach. Możemy wybrać wersję cyfrową, Super Deluxe Box, Vinyl Box Set lub Deluxe CD. W każdej z nich znajdziemy reedycję debiutanckiej płyty, która wzbogacona została o płyty DVD, nagrania demo, utwory ze stron B singli i wiele innych ciekawych propozycji.

Super Deluxe Box to najbardziej rozbudowana wersja zestawu. W jego skład wchodzi kilka dodatkowych rzeczy, takich jak 3 płyty DVD. Na jednej z nich znajdują się nagrania z koncertów „The Fillmore 2001” w San Francisco oraz „Rock AM Ring 2001” w Niemczech. Inny krążek to replika „Frat Party at the Pankake Festival”, ostatni zawiera niepublikowane materiały z Las Vegas i San Diego. Dla miłośników winyli do pakietu dołączono także winylową wersję EP-ki „Hybrid Theory”, oryginalną płytę „Hybrid Theory” oraz „Reanimation”. Całą reedycję będą ozdabiały trzy litografie. Każdy fan Linkin Park bez wątpienia doceni ogromny plakat zmarłego już wokalisty, kasetę oraz książeczkę, w której znajdą się niespotykane dotąd fotografie.

Powiązane teksty
KoncertyMuzykaO zespole

Koncert w hołdzie dla Linkin Park. Bilety już dostępne

Koncert w hołdzie dla Linkin Park. Co to za wydarzenie? Jeśli ktoś z was mieszka w Niemczech…
Czytaj dalej
CiekawostkiMuzykaO zespole

Za jakimi momentami z kariery Linkin Park tęsknimy najbardziej?

Wspominamy najciekawsze momenty z działalności zespołu Wspominamy kilka ciekawych momentów…
Czytaj dalej
CiekawostkiInni artyściMuzyka

Machine Gun Kelly zaśpiewał utwór LP i się rozpłakał

Machine Gun Kelly wykonał utwór Linkin Park na koncercie Machine Gun Kelly to słynny raper…
Czytaj dalej