CiekawostkiMuzyka

Reedycja debiutanckiej płyty Linkin Park już w październiku

Pierwsza płyta Linkin Park okazała się najlepiej sprzedającym się debiutem XXI wieku. To jej wznowienie fani będą mogli dostać już od 9 października. Podstawą przygotowanych zestawów będzie płyta „Hybrid Theory”. Oprócz niej możemy spodziewać się także ekskluzywnych, dotąd niepublikowanych materiałów i gadżetów.

Zestawy zostały skrupulatnie przygotowane przez zespół, który zaangażował do tego również swoich najwierniejszych fanów. To oni podzielili się swoimi wspomnieniami i zbieranymi przez lata materiałami i zdjęciami, które przedstawiają historię Linkin Park od początku działalności grupy.

Pierwszy tego typu box będzie dostępny w kilku formatach. Możemy wybrać wersję cyfrową, Super Deluxe Box, Vinyl Box Set lub Deluxe CD. W każdej z nich znajdziemy reedycję debiutanckiej płyty, która wzbogacona została o płyty DVD, nagrania demo, utwory ze stron B singli i wiele innych ciekawych propozycji.

Super Deluxe Box to najbardziej rozbudowana wersja zestawu. W jego skład wchodzi kilka dodatkowych rzeczy, takich jak 3 płyty DVD. Na jednej z nich znajdują się nagrania z koncertów „The Fillmore 2001” w San Francisco oraz „Rock AM Ring 2001” w Niemczech. Inny krążek to replika „Frat Party at the Pankake Festival”, ostatni zawiera niepublikowane materiały z Las Vegas i San Diego. Dla miłośników winyli do pakietu dołączono także winylową wersję EP-ki „Hybrid Theory”, oryginalną płytę „Hybrid Theory” oraz „Reanimation”. Całą reedycję będą ozdabiały trzy litografie. Każdy fan Linkin Park bez wątpienia doceni ogromny plakat zmarłego już wokalisty, kasetę oraz książeczkę, w której znajdą się niespotykane dotąd fotografie.

Powiązane teksty
Chester BenningtonCiekawostkiCzłonkowie zespołu

The Weeknd w ciepłych słowach o Chesterze Benningtonie

The Weeknd wyraża uznanie dla Chestera Benningtona The Weeknd to znany popowy artysta, którego…
Czytaj dalej
CiekawostkiCzłonkowie zespołuMuzykaO zespole

Mark Wakefield. Dawny członek Linkin Park

Mark Wakefield Mark Wakefield już od dawna nie jest powiązany z Linkin Park. Wiemy, że Mikiem…
Czytaj dalej
CiekawostkiCzłonkowie zespołuO zespole

Kyle Christner. Zapomniany członek zespołu

Kyle Christner. Dawny członek zespołu, o którym teraz sobie przypomnimy Czy pamiętamy jeszcze o…
Czytaj dalej