CiekawostkiMuzykaNowości

„Numb” wykonane w stylu „South Park”

„Numb” wykonane w stylu „South Park”

Fernando Ufret zaprezentował swoją wersję utworu Numb. Amatorskich nagrań tego przeboju znajdziemy w internecie bardzo dużo, więc sam fakt nagrania nie jest żadną sensacją. Tym razem jednak Ufret postanowił zrobić coś kreatywnego i zaśpiewać tę piosenkę w stylu kresków South Park. Wręcz idealnie udało mu się imitować głos serialowego Erica Cartmana, co można posłuchać na jego kanale YouTube.

„Numb” jest kawałkiem, który uwielbiają ludzie na całym świecie, nawet ci, którzy nie słuchają zespołu Chestera Benningtona. Numer ten chociażby zapewnił zespołowi nagrodę Grammy. Krytycy szczególnie docenili jego wykorzystanie podczas współpracy z raperem Jayem-Z, w wyniku czego powstał bardzo kreatywny remix.

South Park

South Park to jedna z najbardziej znanych kreskówek dla dorosłych, którą mamy okazję śledzić już od lat dziewięćdziesiątych. Zasłynęła ona między innymi tym, że nie ma w niej tematów tabu i często bardzo celnie krytykuje określone zjawiska społeczne. Nowe odcinki wychodzą nieprzerwanie już od ponad dwóch dekad, a jej postacie stały się prawdziwymi ikonami. Jedną z takich ikon jest właśnie Eric Cartman, znany ze swojej złośliwości i braku jakichkolwiek zahamować moralnych. Bardzo charakterystyczną cechą jest jego skrzeczący głos, który Fernando Ufret postanowił odtworzyć.

Fernando Ufret

Fernando Ufret to muzyk, wykonujący między innymi akustyczne covery znanych piosenek. Na jego kanale YouTube możemy posłuchać wykonanie takich kawałków jak „Let it be” Beatlesów czy „Don’t Cry” od Guns N’ Roses. Artysta naprawdę wie, jak posługiwać się gitarą, a i nie brakuje mu dobrego głosu. Jak najbardziej polecamy zapoznać się nie tylko z aranżacją utworu „Numb” ale też z innymi jego nagraniami.

Powiązane teksty
KoncertyMuzykaO zespole

Koncert w hołdzie dla Linkin Park. Bilety już dostępne

Koncert w hołdzie dla Linkin Park. Co to za wydarzenie? Jeśli ktoś z was mieszka w Niemczech…
Czytaj dalej
CiekawostkiMuzykaO zespole

Za jakimi momentami z kariery Linkin Park tęsknimy najbardziej?

Wspominamy najciekawsze momenty z działalności zespołu Wspominamy kilka ciekawych momentów…
Czytaj dalej
CiekawostkiInni artyściMuzyka

Machine Gun Kelly zaśpiewał utwór LP i się rozpłakał

Machine Gun Kelly wykonał utwór Linkin Park na koncercie Machine Gun Kelly to słynny raper…
Czytaj dalej