Brad DelsonCiekawostki

Brad Delson – jaki jest w życiu prywatnym gitarzysta Linkin Park?

Brad Delson urodził się 1 grudnia 1977 roku w znajdującej się w Kalifornii Agourze. To właśnie tam chodził do szkoły Agoura High School w Agoura Hills, której lokalizacja znajdowała się w bogatej dzielnicy miasta Los Angeles. Brad chodził do szkoły z Mike Shinodą. Już za czasów licealnych interesował się muzyką i był członkiem wielu najróżniejszych zespołów.

W 1996 roku w pokoju Mike Shinody powstają pierwsze kawałki zespołu Xero, towarzyszy mu właśnie Brad Delson. W szkole poznają również perkusistę zespołu Roba Bourdona. W późniejszym czasie do zespołu dołącza również kolega ze studiów Shinody – Joe Hahn, który w zespole pełnił funkcję DJ`a oraz kolega ze studiów Brada Delsona – basista David Farrell. Chester Bennington dołączył do zespołu jako ostatni zastępując ówczesnego wokalistę Marka Wakefielda. Później zespół zmienił swoją nazwę aż dwa razy, aby finalnie jego nazwa brzmiała Linkin Park.

Tak właśnie rozpoczęła się kariera Brada Delsona. Jaki jest Brad w życiu prywatnym? Na stałe zamieszkuje on Los Angeles wraz ze swoją żoną Elisą Delson, która z zawodu jest scenarzystką.

Jego drugą pasją jest jazda na desce. Brad lubi także spać i oglądać filmy, a także słuchać muzyki, o czym najlepiej świadczy to, że na koncertach zawsze ma ze sobą słuchawki.

 

Powiązane teksty
CiekawostkiMuzykaO zespole

Zespoły muzyczne podobne do Linkin Park

Zespoły podobne do Linkin Park Linkin Park wykreował swój własny styl już dawno temu. Może…
Czytaj dalej
CiekawostkiMuzykaO zespole

Eksperymenty muzyczne w karierze Linkin Park

Eksperymenty muzyczne – Linkin Park się na tym zna Zespół Linkin Park jest idealnym…
Czytaj dalej
CiekawostkiDave Farrel

Dave Farrell - kilka słów na temat basisty Linkin Park

David Michael Farrell nazywany przez przyjaciół “Phoenix”, czyli  Feniks urodził się 8…
Czytaj dalej