CiekawostkiCzłonkowie zespołuO zespole

Kyle Christner. Zapomniany członek zespołu

Kyle Christner. Dawny członek zespołu, o którym teraz sobie przypomnimy

Czy pamiętamy jeszcze o Kyle’u Christnerze, który  zasilał szeregi Linkin Park? Zapaleni fani zespołu na pewno pamiętają, ale jednak nie jest to szczególnie znana postać w świecie muzyki. A szkoda, bo basistą jest naprawdę utalentowanym.

Zapomniany basista na legendarnej epce

Jeżeli zaczęliśmy słuchanie zespołu od debiutu, czyli Hybrid Theory, to już mogliśmy o Christenerze nie słyszeć. Wcześniej jednak, zanim LP oficjalnie zadebiutował, powstała krótka płyta Hybrid Theory EP. Tam właśnie swoje partie basu nagrał Kyle Christner.

Dzisiaj płyta ta jest białym krukiem i bardzo wątpliwe, aby udało nam się ją dostać. Znajdziemy jednak nagrania w sieci, które możemy posłuchać, aby sprawdzić, jak zespół brzmiał na samym początku. Jeśli wsłuchamy się w partie basu, to zobaczymy, że są one na naprawdę wysokim poziomie.

Można żałować, że muzyk nie został z zespołem do końca. Ominęła go wszak okazja, aby cieszyć się wielką sławą i otoczką jaka wokół niego powstała. Artyści, którzy później dołączyli byli jednak na tyle dobrze, że słuchając oficjalnych albumów nie czujemy żadnego niedosytu. Choć pewnie gdybyśmy sami spróbowali postawić się w miejscu byłego członka znanego zespołu, to mielibyśmy trochę żalu, że nie zostaliśmy z tą grupą do końca i nie mieliśmy okazji uczestniczyć we wszystkich jego sukcesach.

Czym Christner zajmuje się teraz?

Odejście z LinkinPark nie oznacza wcale końca kariery muzycznej Kyle’a. Obecnie gra on w zespole Nosedive, w które skład wchodzi pięć członków. Zadebiutowali oni epką w 2019 roku, a rok później wydali album długotrwający pod tytułem „Murder Minded”. Na tej płycie wcale nie skończyli, gdyż również w tym roku wydali singiel pt. „Bad Mood”.

Brzmienie tego zespołu może nie dorównuje albumom LP, ale jest naprawdę nieźle. Jego kawałki nadają się, żeby puścić je w aucie lub na domówce, jeśli akurat gościmy fanów hardcorowej muzyki. Niektórzy recenzenci twierdzą nawet, że mamy do czynienia z przyszłością tego nurtu muzycznego. Czas pokaże.

Powiązane teksty
Chester BenningtonCiekawostkiCzłonkowie zespołu

The Weeknd w ciepłych słowach o Chesterze Benningtonie

The Weeknd wyraża uznanie dla Chestera Benningtona The Weeknd to znany popowy artysta, którego…
Czytaj dalej
CiekawostkiCzłonkowie zespołuMuzykaO zespole

Mark Wakefield. Dawny członek Linkin Park

Mark Wakefield Mark Wakefield już od dawna nie jest powiązany z Linkin Park. Wiemy, że Mikiem…
Czytaj dalej
CiekawostkiMuzykaRankingi

Najpopularniejsze covery piosenek Linkin Park na YouTube

Covery piosenek Linkin Park. Które są najpopularniejsze? Covery czasami potrafią być…
Czytaj dalej